El Zorro:La espada y la rosa
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

El Zorro:La espada y la rosa

Ljubitelji kostimirane sapunice El Zorro:La espada y la rosa, ovo je pravo mjesto za vas.Dobrodosli i uzivajte!!!
 
HomeHome  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 Snovi........

Go down 
2 posters
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin



Number of posts : 44
Registration date : 2008-12-23

Snovi........ Empty
PostSubject: Snovi........   Snovi........ EmptyWed Dec 24, 2008 9:06 pm

Ispricajte nam svoj san ovdje
Back to top Go down
https://zorrolaespadaylarosa.forumotion.com
susana_g
Član
Član



Number of posts : 22
Registration date : 2009-01-25

Snovi........ Empty
PostSubject: Re: Snovi........   Snovi........ EmptySun Jan 25, 2009 3:53 pm

e ovo je najcudniji san koji sam ja ikada sanjali,kad ga cujete,mislim da cete se sloziti sa mnom:

pa ovako:

Ja sam kao umrla(ne zna se kako,ne zna se zasto,ne zna se gde),i ja sam sad kao u raju.....i tamo treba da me upoznaju sa mojim vodicem,ispostavi se da je to moja uciteljica(joj gluposti),i sada ona mene vodi u moju SOBU!zamisli!SOBU!i ja sam sad kao cimerka sa troje mojih drugova iz razreda i jos nekim(al ne znam s kim)....i posto nemam svari tamo u raju....msm provalite!STVARI!oni mene kao salju sa 2 andjela na zemlju da ja uzmem stvari sa Zemlje....jer mi sto smo tek umli jos nismo postali andjeli i mi kad sidjemo na Zemlju ne mozemo da uzimamo stvari....ruke nam prolaze kroz to(nesto slicno kao kod Caspera) i zato kao idu andjeli sa mnom da oni to uzmu umesto mene....i dobro....vratili se mi i idemo u setnju....A sto je najveci fazon u svemu tome,tamo je sve kao na zemlji,parkovi,drvece,ljudi koji su umrli izgledaju kao zivi.....i ulazimo mi u neki amfiteatar(nesto slicno samo nije veliko) i ja tamo na stepencama ugledam mojju najbolju drugaricu....i priblizim se ja,da vidim je li to stvarno ona....ja malo bolje pogledam,a ona ispirsingovana,a gde nije! i prodjem ja dalje.....a tamo....neke masine(kao u kockarnici)...i ja se setim da mi je u dzepu neka zlatna kutijica koju mi je mama poklonila za rodjendan dok sam bila ziva....a ta moja drugarixa je imala istu takvu samo je bila zuta,ne zlatna...a moja je bila pravo,cisto zlato...i ona kako je stala pored mene slucajno uzme moju kutijicu...Kad sam ja provalila da mi nema kutijice,i videla da je kod nje...pocela sma vikati udarati nogama.....boze sacuvaj!i ona mene zbunjeno upita sto se tako derem zbog jedne kutijice...a ja njoj kazem:
-Ali,to mi je,poklonila moja,moja,moja...ma,mama...
I ja udarim u vrisak i plac...a sto je najveca ludost,na ekranu te neke masine,pojavljuju se imena osoba koje sam ja p0oznavala....znaci kako ja jecam tako se ta imena listaju.....

i tu sam se probudila.....msm san je totalno cudan.....


uh,al se napisah,....aj sad da cujem vas sta mislite o ovom mom ludom snu?
Back to top Go down
Admin
Admin
Admin



Number of posts : 44
Registration date : 2008-12-23

Snovi........ Empty
PostSubject: Re: Snovi........   Snovi........ EmptyMon Jan 26, 2009 5:56 pm

..... Shocked .....Ne znam, san je totalno Shocked i Laughing
Back to top Go down
https://zorrolaespadaylarosa.forumotion.com
Sponsored content





Snovi........ Empty
PostSubject: Re: Snovi........   Snovi........ Empty

Back to top Go down
 
Snovi........
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
El Zorro:La espada y la rosa :: Off Topic :: Brbljaonica-
Jump to: